Potrzeby niemowlaka. Co kupić?

za zasięgiem wzroku opiekuna. Urządzenia te wykorzystują fale radiowe. Zestaw składa się z 2 części: urządzenia montowanego przy łóżeczku dziecka z mikrofonem; odbiornika z głośnikiem. Zasięg wynosi do ok. 300m.Źródło: htt

Potrzeby niemowlaka. Co kupić?

Kwestia elektronicznych niań z Wikipedii

Elektroniczna niania - jest to urządzenie umożliwiające utrzymywanie kontaktu słuchowego z dzieckiem, znajdującym się w innym pomieszczeniu i poza zasięgiem wzroku opiekuna. Urządzenia te wykorzystują fale radiowe.

Zestaw składa się z 2 części:

urządzenia montowanego przy łóżeczku dziecka z mikrofonem;
odbiornika z głośnikiem.
Zasięg wynosi do ok. 300m.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Elektroniczna_niania


Z Wikipedii o pieluszkach do kąpieli

Kąpieluszka, pielucha basenowa - rodzaj specjalnej pieluszki dla niemowląt i małych dzieci. Służy ona do wstępnej nauki pływania i zabaw na pływalni związanych z oswojeniem dziecka z wodą. Kąpieluszki są wyposażone w specjalny wkład chłonny, który nie pęcznieje w wodzie a także zapobiegają przedostawaniu się moczu dziecka do wody w basenie. Podobnie jak w przypadku zwykłych pieluszek, produkowane są kąpieluszki zarówno jednorazowego jak i wielorazowego użytku.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kąpieluszki


O karmieniu piersią w Wikipedii

Karmienie piersią ? najbardziej naturalny sposób żywienia noworodków i niemowląt. Zapewnia dziecku właściwy rozwój już od pierwszych chwil jego życia, kiedy w piersiach pojawia się siara ? substancja bogata w ciała odpornościowe, białko, witaminy A i E, sole mineralne, oraz chroniąca piersi przed bakteriami. Skład pokarmu jest ściśle zindywidualizowany i dostosowany w pełni do potrzeb dziecka.

Karmienie piersią jest korzystne również dla kobiety. Chroni przed rakiem piersi i wieloma chorobami kobiecymi, powoduje prawidłowe kurczenie się macicy po porodzie. Łatwiej też pozbyć się dodatkowych kilogramów, ponieważ organizm kobiety zużywa więcej energii na laktację, wykorzystując tłuszcz nagromadzony w czasie trwania ciąży.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Karmienie_piersią